Jak pielęgnować tapicerkę samochodową, a może to już czas na tapicera?

Jak pielęgnować tapicerkę samochodową, a może to już czas na tapicera?

Postanowiłeś zainwestować w naprawę obicia foteli samochodowych po paru latach, kupiłeś auto ze uszkodzonym obiciem, a może myślisz o metamorfozie i nadaniu twojemu samochodowi nowego charakteru? Auto tapicer działający w regionie Żagania (TAPICER) sprawi, że Twój samochód zyska dobry wygląd. W tym artykule nakreślimy Ci temat tapicerowania foteli oraz w jakim przypadku naprawa tapicerki samochodowej jest  konieczna.

Jak dbać o tapicerkę samochodową?

Kiedy dużo podróżujemy z całą rodziną albo wozimy autem swoje zwierzęta nietrudno o ubrudzenie. Gdy pojawiają się plamy i brud nie ma potrzeby od razu zmieniać całej tapicerki. Duża część powierzchniowych plam masz możliwość wyczyścić sam.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najbardziej popularne, lecz to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Kiedy zobaczysz na nich zanieczyszczenia możesz użyć płynu do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są trudniejsze w utrzymaniu dobrego wyglądu. Gdy potrzebujesz je odkurzyć może zająć ci to więcej czasu a na powierzchni powstanie nieładna poświata, która w wielu przypadkach znika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej konserwacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy tapicer samochodowy jest koniecznością? Jak wyglądają jego usługi?

Kiedy fotele zmieniły kolor przez dym tytoniowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki długiemu doświadczeniu ma sprawdzone sposoby aby tapicerka wyglądała jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko poradzi sobie nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci też możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego auta przez wybranie różnych materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miast Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, wybierz firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem. 

Motoryzacja